Turkish language landing page

CiDRA Hakkında

Verileri bilgiye, bilgiyi eyleme dönüştürme becerisi, CiDRA’nın motivasyonudur. Misyonumuz: endüstriyel süreçleri optimize etmek, geri kazanımı en üst seviyeye çıkarmak ve maliyetleri azaltmakta kullanılabilen doğru, gerçek zamanlı veriler sağlayan yenilikçi teknolojiler sunmaktır. Ürünlerimiz, sistemlerimiz ve iyileştirilmiş geri kazanım hizmetlerimiz, müşterilerimize, süreçleri ile ilgili olarak şirketlerinin performansını artırmalarına imkan tanıyan, daha önce görülmemiş içgörüler sağlamaktadır.

20 yılı aşkın süredir, girişimci ruhumuz ve ekibimizin birinci sınıf alan bilgisiyle kendimizi gösteriyoruz. Bu sayede, sektör liderleriyle yakın iş birliği içerisinde çalışarak benzersiz ve etkin çözümler üretebildik. Dünya çapında 40 ülkede 450’den fazla müşteriye ulaşmamızı sağlayan da işte bu müşteri odaklılık ve hizmet anlayışıdır.

Ürünler ve Hizmetler

CiDRA’nın SONARtrac debimetre serisi, debi ölçüm teknolojisinde bir devrim niteliğindedir. Pasif sonar debimetrelerimiz, çok sayıda uygulama ve endüstri için doğru ve güvenilir debi ölçümü sağlar. Yıllar boyunca gelişen SONARtrac sistemleri serimiz, sudan agresifliği yüksek çamurlara kadar tek ve çok fazlı debileri ölçmek için tasarlanmış farklı debimetreleri bünyesine katmıştır. Kesintisiz tasarımları sayesinde sonar debimetrelerimiz, aşınmaya maruz kalan hareketli parçalar veya prosesler tarafından nemlendirilmiş parçalar ya da sürükleme mekanizmaları içermez. Bunun yerine ürünlerimiz, her tür borunun dışına kolayca takılır ve hiçbir bakım gerektirmeden yıllar boyu hizmet sağlar.

Servis seçeneklerimiz, müşteri hizmetine olan adanmışlığımızı ve süreç optimizasyon teknolojisini bir üst seviyeye çıkarmaktadır. CiDRA’nın mineral işleme endüstrisinde sunduğu hizmetler, tesis operatörlerinin süreçteki aksaklıkları azaltmalarına, kapalı devre taşlamayı ve sınıflandırmayı iyileştirmelerine ve mineral geri kazanımını en üst seviyeye çıkarmalarına imkan tanır. CiDRA, müşterilerin varlıklarını izlerken aynı zamanda süreç verimliliklerini, güvenliğini ve güvenilirliğini artıran hizmetler sunar. Uzun vadeli, sürdürülebilir ve sürekli iyileştirme stratejilerini mümkün kılan bu hizmetler, çığır açan niteliktedir.

CiDRA Kaynak Merkezi

Mevcut tüm dokümanlara aşağıdaki bağlantıları kullanarak erişebilirsiniz: